753091103GPTR7 SMD Chip Resistor Network RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SRT
Shenzhen Semicon Electronics Technology Co., Ltd.
Contact Now
Brand Name : 753091103GPTR7
Model Number : 753091103GPTR7
Certification : 753091103GPTR7
Place of Origin : China,Shenzhen
MOQ : 1pcs
Price : Send the asking price
Payment Terms : T/T, WHITE HORSE/GETS TESTING,Western Union
Supply Ability : 690000pcs/Day
Delivery Time : IN STOCK
Packaging Details : Standard Package
Type : 753091103GPTR7
Date code : Newest
Warranty : 160days
Current - DC Forward (If) (Max) : Standard
Voltage - Isolation : Standard
Lead time : Pls contact us
Contact Now
753091103GPTR7 SEMICON Resistor Network RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SRT
circuit type
bus-based
resistors (ohms)
10k
tolerance
±2%
number of resistors
8
resistor matching ratio
resistor matching rate drift
number of pins
9
power per component
40mW
temperature coefficient
±200ppm/°C
operating temperature
-55°C ~ 125°C
753091103GPTR7 SMD Chip Resistor Network RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SRT753091103GPTR7 SMD Chip Resistor Network RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SRT753091103GPTR7 SMD Chip Resistor Network RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SRT753091103GPTR7 SMD Chip Resistor Network RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SRT753091103GPTR7 SMD Chip Resistor Network RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SRT753091103GPTR7 SMD Chip Resistor Network RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SRT753091103GPTR7 SMD Chip Resistor Network RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SRT
Product Tags:
9SRT SMD Chip Resistor
8 RES SMD Chip Resistor
753091103GPTR7
China 753091103GPTR7 SMD Chip Resistor Network RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SRT factory
753091103GPTR7 SMD Chip Resistor Network RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SRT Images